Hakkimizda

EAK Hakkında

30 yılı aşkın süredir İnşaat sektöründe faaliyet göstermek olan firmamız 2004 yılında almış olduğu kararla Bilişim ve İnternet hizmetleri için yeni bir departmanı aktif etmiştir.Alanında lider olmayı kendisine ilke edinmiş olan EAK bu alanda sağlam ve dik durusuyla günden güne yükselmeye devam etmektedir.

Bu sektörde vermiş olduğumuz hizmetler ;

Danışmanlık Hizmetleri;

Tüm verdiğimiz hizmetlerde en önemli farklılığımız insan kaynağımız... İhtiyaç duyduğunuz tüm teknolojik çözümlerin arkasındaki nedeni ve istediğiniz geridönüşümün nasıl olacağını biliyoruz.

Network Çözümleri

Sistemleriniz için daha verimli, güvenli ve kararlı çözümleri; minimum maliyet ile size sunmaktayız. Web sunucusu, mail sunucusu, güvenlik sunucusu, dosya paylaşım, internet erişimi, vb. gibi çözümlerde (sunucu kurulumu, teknik destek, vs.) tüm gerekli servisleri ile sorunsuz hizmet garantisi veriyoruz

Portal Çözümleri

Herhangi bir konuda web ortamında medya platformu oluşturmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Görsel portal tasarımı, içerik yönetimi, portal yönetim kontrol paneli, hedef kitlenin tanımı ve ziyaretçi sayısı hedefleri ile ilgili danışmanlık.

Powered by WHMCompleteSolution